معرفی سلاح های کمری و جنگی و ساچمه ای

معرفی سلاح های کمری و جنگی و ساچمه ای

صفحه نخست | پست الكترونيك | آرشيو وبلاگ | RSS

سلاح type 86sکالیبر:7.62x39 mm

سیستم اتش:فشار غیر مستقیم باروت

طول کلی:667 میلیمتر!!!جل الخالق!!در پاسخ به دوستانی که گفته بودن مزایای خشاب عقب چیه و من هم اشاره کردم. این هم مدرک تابلو.

طول لوله:438 میلیمتر

ظرفیت خشاب:30 تایی (در مدل استاندارد AK-47)

مقدار اتش گلوله در دقیقه:600 گلوله در دقیقه.

برد نهایی:400 متر

برد موئثر: 300 متر

سایت نشانه گیری: اهنی

اسلحه ی تایپ 86 اس توسط کاخانجات نظامی چین تولید و با عنوان یک محصول تجاری نامیده شده.و برای فروش جهانی در نظر گرفته شده.کمپانی نرینکو در هنگام سال 1980 تا 1990. هنوز مشخص نشده که ایا این محصول واقعا اصل چین هست یا نه.ولی شک بر انگیز بودن این پروژه فقط برای فروش خارجی بودن این محصول برای شروع هست.

دلیل بعدی شک بر انگیز بودن این پروژه ظهور ان در سال 1980 بوده.این اسلحه استاندارد شده با تایپ 81 برای نیروهای زمینی (انسانی) هست. تایپ 56 یا کلاش که اساس و پایه تایپ 86 اس بوده اعلان شده که کاملا در جمهوری خلق چین ساخته و فقط برای صادرات ساخته شده. این عجیب که نمونه ی کنترل اتش دار این اسلحه برای تمامی حکومت های مختلف قابل خریداری هست.

تایپ 86 اس به نقاطی از جهان ارسال شد که از جمله قبل از کلینتون در امریکا بر این مورد تصمیم گیری شد که ورد تجهیزات کوچک چینی به داخل امریکا پذیرفته شد.


اسلحه ی تایپ 86 اس نمونه های تطبیق شده دیگری هم دارد که به رسم چینی ها فشرده شده.این مشکلیست که نمونه ی نهایی این مدل با نام والمت ام 82 توسط امریکا تولید شده(امریکا از رو جنس چینی تولید می کنه !!هه هه!!)که 4 سال پیش طرح نمونه ی کلاشینکف این محصول(استاندارد با کلاش) شد.

در ارتقا دادن این اسلحه ماشه و دسته ی ریختگری شده و همینطور یک سیستم کنترل اتش در سمت راست اسلحه به وجود امده.

اسلحه هایی که این اسلحه از طرح اونها استفاده کرده:

اگ:جای محکم گرفتن دست

فاماس:طریقه ی حمل و نقل صلاح دقیقا مانند فاماس می باشد و سیستم نشانه روی و بازکردن ان نیز همینطور و همچنین دسته ی ریختگری شده.

تایپ 86 اس از استاندارد کالیبر کلاش بهره می گیره و دارای کالیبر 7.62 هست.


+ نوشته شده در چهارشنبه یکم مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۵۱ بعد از ظهر توسط -- جنگاور برتر --